BAT Centra stolarskie - precyzja na czas


Centrum Stolarskie to dwa kompleksowo wyposażone oddziały z ofertą skierowaną do profesjonalistów, majsterkowiczów i klientów indywidualnych. W naszych oddziałach znajdziesz nie tylko płyty, blaty, okucia, narzędzia i elektronarzędzia stolarskie. Świadczymy usługi takie jak cięcie, oklejanie i nawiercanie otworów. Wciąż poszerzamy naszą ofertę i zakres usług.

Usługi dla Ciebie:

Cięcie płyt

Okleinowanie płyt meblowych

Docinanie parapetów stalowych i PCV

Klejenie płyt

Nawiercanie otworów

Transport

Cięcie i oklejanie płyt

W naszym Centrum Stolarskim dobrze wiemy, jak ważne jest dokładne formatowanie i oklejenie płyt meblowych. Dlatego zainwestowaliśmy w pełni wyposażony park maszynowy. Działamy na precyzyjnej pile panelowej HOMAG HPP 200 i perfekcyjnej okleiniarce HEBROCK AKV 3005 DK F. Od 2022 roku korzystamy z chwytaka do płyt, dzięki któremu formaty naszych płyt są jeszcze wyższej jakości.

Salon wystawowy

W salonie wystawowym znajdziesz ogromny wybór płyt i blatów stolarskich marek Egger, Swiss Krono, Pfleiderer i Kronospan. W przyjaznej atmosferze dopasujesz rozwiązanie idealne dla Ciebie. Mamy ogromny wybór okuć od takich dostawców jak Blum, GTV, Peka i Salice. Na miejscu możesz sprawdzić sposób ich działania. Centrum Stolarskie to również akcesoria stolarskie takie jak systemy przesuwne, narzędzia i elektronarzędzia oraz profesjonalna chemia do drewna.

Maszyny w Centrum Stolarskim

HEBROCK AKV 3005 DK F

to w pełni automatyczna maszyna do krawędziowania. Używana do obróbki krawędzi płyt i profili z laminatów. Posiada wiele funkcji w tym automatyczną zmianę narzędzi, mechanizm do frezowania kształtów i zaawansowane sterowanie numeryczne.

HOMAG HPP 200

o zaawansowana obrabiarka zespołowa, która składa się z kilku modułów, które są odpowiedzialne za operacje obróbki drewna. Jej główne zadania to cięcie, wiercenie, frezowanie i szlifowanie.

Jesteś stolarzem?

Zamawiaj wygodnie on-line, a my zajmiemy się Twoim zamówieniem:

Odwiedź nas w oddziale:


ul. Ks. B. Sychty 42 83-340 Sierakowice
Godziny otwarcia: 
  • pon-pt: 07.00 – 18.00
  • sob: 07.00 – 15.00 

Kierownik: Tadeusz Naczk
mail: sierakowice2@bat.pl
Tel. 58 681 68 30
695 187 662

ul. Żurawinowa 52 83-400 Kościerzyna
Godziny otwarcia:
  • pon-pt: 06.30 – 18.00
  • sob: 07.00 – 15.00

Tel: 661 222 789
E-mail: kamil.okuniewski@bat.pl