warto-z-batem

Dlaczego kompleksowa termomodernizacja z BAT?

26.02.2024

Program Czyste Powietrze oraz możliwość otrzymania dofinansowania na częściową lub całościową termomodernizację domów, spowodowały, że na rynku pojawiło się mnóstwo podmiotów zajmujących się tematem. Każdy z nas odebrał już telefon od firmy, która oferuje pomoc w uzyskaniu dofinansowania i obiecuje kompleksową realizację zadania. Problem polega na tym, że często łatwo podważyć ich wiarygodność. Dlaczego warto powierzyć realizację kompleksowej termomodernizacji firmie BAT? Odpowiadamy.   

 

Firma BAT istnieje na rynku od ponad 30 lat  

 

Argumentów jest wiele. Po pierwsze, na rynku budowlanym działamy od ponad 30 lat i nie jesteśmy przysłowiową “firmą w walizce”. Mamy 15 oddziałów i w każdym z nich możesz bezpośrednio porozmawiać z doradcą ds. odnawialnych źródeł energii. Mamy też doradców mobilnych, z którymi możesz umówić się na spotkanie w miejscu realizacji inwestycji. Pozostajemy w kontakcie przez cały okres współpracy, jak i po jej zakończeniu. Do nas zwrócisz się z problem czy koniecznością serwisu. Po drugie, mówiąc, że zajmiemy się tematem kompleksowo, w żaden sposób nie nadużywamy tego określenia. Wykonujemy niezbędny audyt energetyczny. To on stanowi podstawę do działania w przypadku starania się o dofinansowanie z programu Czyste Powietrze. Dokonujemy wyceny i dobieramy najlepsze rozwiązania. Co istotne, jesteśmy dostawcą wszystkich materiałów. Począwszy od docieplenia budynku, przez drzwi, bramy, okna oraz spełniających wymogi programu źródła ciepła. Na Twoje życzenie dobierzemy odpowiednią pompę ciepła, kocioł pelletowy, kocioł gazowy lub kotły zgazujące drewno. Zajmiemy się też instalacją fotowoltaiczną. Co ważne, to my koordynujemy prace wykonawcze. Formalności związane z otrzymaniem wsparcia z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, również pozostają w zakresie naszych obowiązków. Wszystko to odbywa się na postawie starannie przygotowanej – jednej umowy.  

 

Sprawdzone materiały i rzetelne wykonawstwo  

Firma Handlowa BAT to największa polska sieć budowlana na Pomorzu. Od ponad 30 lat sprzedajemy materiały budowlane i obsługujemy klientów na małych budowach i dużych inwestycjach. Proponujemy materiały od najbardziej znanych i cenionych producentów w Polsce. BAT to też marki. BAT eco zajmuje się odnawialnymi źródłami energii, BAT centrum dachowe to kompleksowa obsługa dekarska – od materiałów po wykonawstwo. BAT to również szeroko pojęta stolarka otworowa. Tak szeroki zakres działalności pozwala nam całościowo realizować termomodernizację.  

 

Nie czekamy na wypłatę środków z WFOŚiGW - od razu przechodzimy do działania 

 

Kompleksowa termomodernizacja budynku z BAT to wymiana źródła ciepła, instalacja paneli fotowoltaicznych, docieplenie budynku i wykonanie nowej elewacji. Ponadto wymiana drzwi, bram i okien. Zajmujemy się też wnioskowaniem o dotację, która może wynieść nawet 136 200 zł. Co musisz zrobić? Przyjdź do oddziału BAT lub zadzwoń do nas. Powiemy Tobie, jak wygląda cały proces. Jeśli od razu chcesz się dowiedzieć jaka dotacja Tobie przysługuje, na spotkanie dostarcz zaświadczenie o zarobkach – to znacznie ułatwi nam cały proces. Po spotkaniu i dokładnej analizie sytuacji, przystępujemy do kolejnych działań. Wykonujemy audyt energetyczny, następnie na jego podstawie przygotowujemy wycenę, podpisujemy umowę i składamy wniosek do WFOŚiGW. Po wydaniu decyzji, nie czekamy na wypłatę środków. Od razu przystępujemy do remontu.