fb-ramka-bat-pro-2pkt-zyskuj

Dlaczego warto być uczestnikiem BATPro?

04.04.2024

BATPro to inicjatywa Firmy Handlowej BAT, która zmienia sposób, w jaki fachowcy branży budowlanej mogą rozwijać swoją działalność. Program umożliwia zdobywanie punktów za zakupy dokonywane w składach i marketach budowlanych BAT. Proces ten przebiega bardzo prosto i nie wymaga dużego zaangażowania ze strony użytkownika. Wystarczy dokonywanie zakupów w marketach BAT. Za każde wydane 100 zł netto uczestnik programu otrzymuje 1 punkt. BATPro jest programem, w którym profesjonaliści z branży budowlanej mogą znaleźć realne korzyści, wspierające ich codzienną działalność i rozwój. Z programu korzystają fachowcy zajmujący się różnymi branżami takimi jak dekarstwo, brukarstwo, hydraulika lub wykończenia wnętrz. 

 

Produkty ze specjalnym rabatem i specjalne promocje 

 

Jednym z najbardziej bezpośrednich korzyści dla uczestników BATPro jest dostęp do szerokiego zakresu produktów oferowanych ze specjalnym rabatem. Specjalne promocje umożliwiają nie tylko oszczędności, ale także dostęp do produktów, które mogą znacząco wpłynąć na efektywność i jakość oferowanych przez nich usług. 

 

Szkolenia dla fachowców 

 

Rozwój umiejętności i wiedzy fachowej jest niezbędny w dzisiejszym szybko zmieniającym się świecie. BATPro to nie tylko korzyści materialne. W programie dostępne informacje o szkoleniach, które są prowadzone przez doświadczonych profesjonalistów i ekspertów branżowych. Uczestnictwo w tych szkoleniach to doskonała okazja do rozwijania swoich kompetencji przez fachowców, poznawania nowych trendów w branży budowlanej oraz wymiany doświadczeń z innymi uczestnikami programu. 

 

Indywidualna opieka doradcy handlowego 

 

Każdy uczestnik BATPro może liczyć na indywidualną opiekę doradcy handlowego. To osobiste wsparcie, dostosowane do specyfiki działalności i potrzeb danego przedsiębiorstwa, umożliwia efektywniejsze zarządzanie zakupami. Doradcy handlowi służą radą i wsparciem. 

 

Możliwość uczestnictwa w podróżach krajowych i zagranicznych 

 

Jednym z najbardziej unikatowych aspektów BATPro jest możliwość uczestnictwa w wycieczkach krajowych i zagranicznych. Są to nie tylko okazje do relaksu i odpoczynku, ale także wyjątkowe szanse na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych i wymianę doświadczeń w mniej formalnej atmosferze.  

 

Monitorowanie wartości zakupów 

 

Kluczową funkcjonalnością, jaką oferuje BATPro, jest możliwość monitorowania wartości zakupów dokonywanych w składach i marketach budowlanych BAT. Ta transparentna metoda pozwala uczestnikom na bieżąco śledzić wartość dokonywanych zakupów. System ten nie tylko ułatwia zarządzanie własnymi finansami i planowanie zakupów, ale także wpływa na ilość otrzymanych zaproszeń na wyjazdy. To motywujący element, który zachęca do jeszcze aktywniejszego uczestnictwa w życiu programu i korzystania z jego możliwości. 

 

Podsumowanie 

 

Udział w BATPro to nie tylko szereg konkretnych korzyści materialnych i edukacyjnych, ale przede wszystkim szansa na rozwój i umacnianie swojej pozycji na rynku. Dzięki dostępowi do specjalnych promocji, indywidualnej opiece doradcy handlowego, możliwości rozwijania umiejętności oraz uczestnictwa w niezapomnianych wycieczkach, BATPro stanowi unikatową platformę wspierającą fachowców branży budowlanej w ich codziennej pracy.  W świecie, gdzie relacje biznesowe i ciągła adaptacja do zmieniających się warunków są kluczem do sukcesu, BATPro wyznacza nowe standardy w budowaniu przewagi konkurencyjnej. Zaloguj się i poznaj program https://batpro.pl/