dolacz-do-bat-pro-kopia

Program BATpro – buduj, zbieraj, zyskuj

25.03.2024

Prowadzisz działalność w sektorze remontowo-budowlanym? Często zaopatrujesz się w materiały budowlane? Jeśli odpowiedź brzmi "tak", to program BATpro został stworzony właśnie z myślą o Tobie! Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem jednoosobowej działalności gospodarczej, czy kierujesz dużą firmą budowlaną, BATpro oferuje Ci dodatkowe korzyści za każdy zakup materiałów budowlanych. Oto, co musisz wiedzieć, aby w pełni wykorzystać potencjał tego programu. 

SPRAWDŹ szczegóły 👉 https://batpro.pl/

Dlaczego warto dołączyć do programu BATpro? 

BAT to polska sieć marketów budowlanych, która od ponad 30 lat obsługuje duże  
i małe budowy na całym Pomorzu. Ważnym elementem współpracy z wykonawcami tych inwestycji, jest program BATpro. W ramach tej współpracy, klienci zbierają punkty, które wymieniają na produkty za złotówkę. Są to m.in. elektronarzędzia i karty podarunkowe do topowych sklepów w Polsce. Ponadto, klienci przekraczając kolejne progi obrotowe, mają szansę na udział w corocznych wycieczkach, na które zaprasza BAT.  

Jak dołączyć do programu BATpro? 

 Dołączenie do programu jest bardzo proste. Wystarczą dwa kroki: 

1. Rejestracja online - odwiedź stronę www.batpro.pl i kliknij w przycisk logowanie/rejestracja. Uzupełnij okienko rejestracji, podając adres e-mail  
i dwukrotnie wpisz hasło. Wówczas wyślemy maila z linkiem do rejestracji. Kliknij  
w przycisk “aktywuj konto”, który przekieruje Cię do formularza. Uzupełnij dane. Obowiązkowe są: imię i nazwisko, NIP firmy, telefon kontaktowy oraz oddział BAT,  
w którym robisz lub chciałbyś robić zakupy. Zapisz formularz i zgłoś się do dowolnego oddziału BAT.  

2. Wizyta w oddziale BAT - po rejestracji wybierz się do wybranego oddziału BAT, gdzie z pomocą doradcy handlowego, dokończysz proces rejestracji. Zostanie Tobie przypisany kod akwizycji. Rozmowa z naszym handlowcem, to doskonała okazja, aby dowiedzieć się więcej i rozpocząć korzystanie z benefitów programu. 

Sprawdź, do którego oddziału BAT masz najbliżej - https://bat.pl/O-firmie-Znajdz-oddzial 

Po pełnej rejestracji warto skorzystać z mobilnej wersji BATpro. Wystarczy zalogować się na batpro.pl ze pomocą telefonu i ściągnąć wersję mobilną na ekran. Wówczas będziesz mi szybki i bezpośredni dostęp do swojego konta. 

Zbieranie punktów w programie BATpro  

Zbieranie punktów w programie batPRO jest wyjątkowo łatwe. Za każdą opłaconą terminowo fakturę za materiały budowlane, zakupione w dowolnym sklepie BAT, otrzymujesz punkty. Punkty naliczane są od kwoty netto - za każde wydane 100 zł netto, otrzymujesz 1 punkt. Pamiętaj o terminowym opłaceniu faktur, aby punkty zostały naliczone na Twoje konto. BATpro to również promocje. Wybrane produkty, punktujemy podwójnie, potrójnie, a nawet pięciokrotnie. Informacje o promocjach znajdziesz zarówno w aplikacji, jak i w sklepach BAT. Aktywni użytkownicy programu na bieżąco  

Kiedy i jak otrzymasz punkty?  

Punkty są doładowywane do 60 dni po zapłacie faktury, ale dokładamy wszelkich starań, aby proces ten był szybszy i aby punkty pojawiały się na koncie już w pierwszej połowie miesiąca, za miesiąc poprzedni.   

Katalog produktów na stronie www.batpro.pl 

Wybór produktów w programie BATpro jest intuicyjny. Po zalogowaniu się w aplikacji i przejściu do zakładki "Katalog produktów", wystarczy wybrać produkt i złożyć zamówienie. Czas oczekiwania na standardowe produkty to maksymalnie 30 dni. Dla indywidualnych zamówień, takich jak produkty z logo Twojej firmy, czas realizacji może się wydłużyć w zależności od dostarczenia nam niezbędnych materiałów.  

Kontakt w razie dodatkowych pytań 

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące programu BATpro, Twoim pierwszym punktem kontaktu jest opiekun handlowy w oddziale BAT. Zawsze służymy pomocą i wsparciem.  

Program batPRO to świetna okazja dla wszystkich działających w branży remontowo-budowlanej, aby czerpać dodatkowe korzyści z codziennych zakupów. Dołącz do nas już dziś i odkryj, jakie profity czekają na Ciebie w ramach tego programu!