Zgodnie z Ustawą o Prawach Konsumenta, każdy Konsument, który zawarł umowę na odległość lub umowę poza lokalem przedsiębiorstwa, ma prawo odstąpić od niej bez podawania przyczyny w terminie 14 dni. 

Żeby zwrócić zakupy dokonane w Sklepie Internetowym https://www.bat.pl wystarczy:

  1. Wydrukuj i wypełnij formularz zwrotu 
  2. Wypełnij FORMULARZ! Zwróć uwagę, że musi zawierać imię i nazwisko kupującego, adres e-mail, nr konta, na które mają zostać zwrócone środki, nr paragonu, dane zwracanych produktów, łączną kwotę zwrotu, o którą się ubiegasz, podpis, datę.

Towar wraz z uzupełnionym formularzem odstąpienia od umowy i paragonem prześlij pod adres:
Zwroty Sklep Internetowy BAT.pl

BAT Sp. z o.o.
Ul. Mirachowska 31
83-340 Sierakowice 
Woj. Pomorskie

Maksymalnie w ciągu 14 dni kalendarzowych otrzymasz zwrot pieniędzy wraz z kosztami dostarczenia do Ciebie przesyłki (przysługuje Ci zwrot kwoty za transport nie wyższy niż najniższy z proponowanych przez sprzedającego). BAT.pl nie pokrywa kosztu wysyłki zwracanego przez klienta towaru.

UWAGI:

  • Koszty przesyłki nie zostaną zwrócone, jeżeli dokonujesz zwrotu jedynie części zamówionych towarów lub za złożone zamówienie przysługiwała mu darmowa dostawa.
  • Jeśli chcesz wymienić produkt, w trakcie dokonania zwrotu bądź po jego zakończeniu, zamów artykuł, którym jesteś zainteresowany.
  • Nie przyjmujemy paczek pobraniowych 
  • Jeżeli dokumenty będą niekompletne, mamy prawo do wstrzymania zwrotu płatności do czasu otrzymania kompletu niezbędnych dokumentów.